Безкоштовні курси розмовної англійської мови

З 2019 року всеукраїнською молодіжною організацією «Світова Молодіжна Спільнота» за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради започатковується проведення безкоштовних курсів розмовної англійської мови, орієнтованих на молодь міста Черкаси віком від 16 до 25 років.

За три роки існування всеукраїнської молодіжної організації «Світова Молодіжна Спільнота» майже 12000 українців стали учасниками програм, які спрямовані на підтримку молоді в різних сферах формування соціально-громадського досвіду та національно патріотичного виховання. Волонтерські програми спрямовані на формування молодих людей як освічених, всебічно розвинених, відповідальних громадян і патріотів України, які виховують в собі внутрішню силу долати складні обставини та досягати поставлених цілей. Серед освітніх програм, які проводить всеукраїнської молодіжної організації «Світова Молодіжна Спільнота», є курси розмовних іноземних мов (англійської, французької, корейської, іспанської).

Проведення курсів планується щосуботи о 14:00. Перше заняття  відбудеться 2 лютого 2019 року у приміщенні зали нарад департаменту освіти та гуманітарної політики (І поверх). Запрошуємо всіх бажаючих віком 16-25 років!

Контактна особа від ГО «Світова Молодіжна Спільнота»: Владислав Єрмолов тел.: (063)969-70-80, e-mail: ermolov.vlad@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.