Центр роботи з молоддю

Центр роботи з молоддю

crm_1Невід’ємною частиною студентського життя є активне самоствердження через творчість у тому чи іншому прояві – широке поле для вияву кипучої енергії та здібностей молодої людини.

Розвиток творчих здібностей студентів проводиться в студіях вокального співу «Креатив», сучасного, народного та бального танцю «Star dance».

З вересня 2007 року, функціонує Центр роботи з молоддю, який було створено з метою творчого розвитку та самовизначення студентів, створення духовного середо-вища та гармонійного розвитку особистості.

З самого початку заснування при Центрі роботи з молоддю працюють різноманітні гуртки, які дають можливість корисно провести вільний від занять час, розкрити внутрішній творчий потенціал, придбати впевненість у собі та вдосконалити вже набуті вміння.

crm_2Кількість учасників постійно зростає завдяки професійному підходу до роботи зі студентами керівників гуртків центру роботи з молоддю.

crm_3Студія вокального співу «Креатив». Основним завданням студії є оволодіння технікою вокальної майстерності, відповідно сучасним вимогам виконавського мистецтва. Адже гарний спів приносить щастя, радість та задоволення. Учасники вокальної студії «Креатив» виховують у собі завзятість у досягненні мети, почуття відповідальності. Колектив вдосконалює виконавчу майстерність, розвиває в учасників творче мислення, художній смак, любов до прекрасного і сприяє формуванню творчої особистості.

Ансамбль сучасного танцю «Star dance» пропонує студентам займатися сучасно-естрадним танцем (джаз-фанк, рок-н-рол), українськими народними та танцями народів світу, знайомить з основами класичної та бальної хореографії. Багатогранний репертуар, тривалий репетиційно-постановочний процес приносить радість концертного виступу та вдячні аплодисменти глядачів. Заняття і творча концертна діяльність об’єднують учасників сучасного танцю «Star dance», виховують почуття дружби, впевненості і взаємовиручки.

crm_4

  Учасники Центру роботи з молоддю активно приймають участь у найрізноманітніших творчих конкурсах і фестивалях:

 • конкурс патріотичної пісні «Моя Україна» (м. Черкаси)
 • чемпіонат Черкаської області зі спортивного бального танцю
 • відкритий чемпіонат з бального танцю «Україна танцювальна» м. Луцьк
 • обласний конкурс «Я – козачка твоя, Україно»
 • огляд-конкурс «Подвигу народу – жити у віках» (м. Черкаси)
 • телевізійний талант-шоу Х-фактор
 • міський конкурс «Черкаська зірка»
 • участь у національній караоке-забаві «Пісні рідної землі»
 • концерти, присвячені визволенню України від німецько-фашиських загарбників.

Також учасники ЦРзМ беруть активну участь в благодійних заходах, зокрема Наталія Камша виступила на благодійному концерті STUDENTS талант-FEST з метою збору коштів на лікування і реабілітацію бійців АТО, який проходив на Театральній площі м. Черкас у 2014 р.

crm_5
crm_6Урізноманітнює творчу діяльність ЦРзМ інституту новостворений у 2014 р. вокально-інструментального гурту «Indie Lyric» у складі: Вікторії Кононенко – клавішні інструменти, Арсена Григоряна – ритм гітара, соло гітара, Євгена Ветушко – ритм гітара, бас гітара.

А ще на концертах завжди додає хорошого настрою команда інституту з КВН «XXXL», ну і, звісно, заворожуюча гра на саксофоні та флейті Тетяни Лотоцької.

Ведучі Марина Осадча та Олександр Трембач допоможуть забути про буденність та повністю зануритись у цікаві та різноманітні концерти нашого інституту.

Цікавими та традиційними для студентів інституту стали концертні програми: Таланти твої першокурснику, День європейських мов, Міжнародний день студента, концертно-розважальна програма присвячена Міжнародному дню сміху, Будь українцем – вдягни вишиванку, концертна програма присвячена Дню банківських працівників тощо.

crm_7Діяльність Центру роботи з молоддю спрямована на збереження найкращих мистецьких традицій нашого навчального закладу, представлення українського і презентацію зарубіжного класичного й сучасного мистецтва, створення духовного середовища для гармонійного розвитку особистості.

Центр роботи з молоддю завжди відкритий для всіх бажаючих реалізувати свої творчі задуми!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.