Вітаємо переможця ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Чергова перемога студентки Черкаського інституту!

Славна на видатні постаті Черкаська земля, щедра на художні таланти. Вона подарувала світові талановитого майстра слова – Тараса Шевченка. Вже 9 років поспіль в Україні проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, як данина невмирущому слову генія, якому судилося упродовж віків слугувати дороговказом та орієнтиром у житті, доказом самоідентичності та невмирущості українського слова, традиції, і українства загалом. За ці роки проведення конкурсу у ньому взяли участь мільйони студентів та учнів з усіх куточків України та світу.

Щорічно участь у конкурсі беруть студенти нашого навчального закладу. За результатами фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентка Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»  спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Бондар Жанна стала переможцем Всеукраїнського етапу, отримавши диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Бондар Жанну, її наставника – доцента кафедри права та соціально-гуманітарних дисциплін, к. філол. н. Майстренко Світлану Віталіївну з черговою перемогою!

Зауважимо, що це не перша перемога студентів нашого закладу у мовно-літературних конкурсах та олімпіадах на Всеукраїнському рівні. У різні роки переможцями цього конкурсу були: Соломко Катерина (2017, Диплом ІІ ступеня; 2016, Диплом ІІ ступеня); Криворучко Владислав (2014; Диплом ІІ ступеня). А 2012 диплом ІІ ступеня у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова» здобув Потоцький Володимир.

Ми пишаємося нашими талановитими студентами, чия майстерність у царині рідного слова, літературний хист, креативне мислення, прославляє нашу землю і наш навчальний заклад!

Бажаємо студентам подальших звершень і перемог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.