Зустріч студентів з адвокатом

Перед студентами старших курсів гостро стоїть питання вибору майбутньої професії. Юриспруденція складний та багатовекторний вид діяльності, тому студенти, які здобувають кваліфікацію юриста замислюються, який напрямок правової професії  їх більше приваблює та у якій галузі будуть застосовувати свої знання.

З великим задоволенням студентство приймало адвоката Черватюк Юлію Вікторівну, яка залюбки погодилась поспілкуватись про свою роботу. Юлія Вікторівна має великий юридичний стаж, з якого лише адвокатською діяльністю займається 10 років.

Зустріч пройшла в простій невимушеній атмосфері. Студенти жваво цікавились тонкощами роботи адвоката та з великим інтересом слухали цікаві історії із практики Юлії Вікторівни. Під час розмови майбутні юристи довідались про те, як підготувати себе до роботи в адвокатурі, які труднощі доведеться подолати. Також обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні.

Подібні зустрічі в форматі круглого столу не рідкість для студентів-правників. Вони регулярно зустрічаються з представниками практичної сфери, що дає змогу визначити себе в юриспруденції та зробити в подальшому вірний професійний вибір.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.