Сторінка психолога

Сторінка психолога

Сферою діяльності Практичного психолога відділу по роботі з молоддю є вивчення впливу психологічних, економічних і організаційних факторів здійснення освітньої діяльності Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи» на трудову діяльність працівників Університету та навчальну/наукову/виховну діяльність студентів/слухачів Університету з метою розроблення заходів для створення сприятливих умов праці та навчання і підвищення їх ефективності та захист психічного здоров’я і соціального благополуччя усіх його учасників: студентів, батьків, педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Практичний психолог співпрацює з органами охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, сім’ї, молоді та спорту, внутрішніх справ, іншими органами виконавчої влади, а також громадськими організаціями.

Основні завдання практичного психолога відділу по роботі з молоддю

 • сприяння оптимізації навчально – виховного процесу в Університеті, створення психологічних умов для забезпечення творчого розвитку особистості працівників та учасників навчально-виховного процесу, формування у них мотивації до самовиховання і саморозвитку;
 • психологічний супровід трудової діяльності та навчально – виховного процесу в Університеті;
 • забезпечення процесу психологічної адаптації студентів Університету;
 • моніторинг актуальних психологічних проблем студентського середовища та трудового колективу;
 • сприяння гармонізації психологічного клімату в Університеті;
 • забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника навчально-виховного процесу на основі його психолого-педагогічного вивчення;

Діяльність практичного психолога відділу по роботі з молоддю включає такі основні напрями:

 1. консультативно-методична допомога всім учасникам навчально-виховного процесу, трудового колективу;
 2. просвітницько-пропагандистська робота з підвищення психологічної культури;
 3. превентивне виховання, метою якого є формування у студентів орієнтації на здоровий спосіб життя та захист психічного здоров`я; профілактика алкоголізму, наркоманії.

Практичний психолог відділу по роботі з молоддю:

 1. Надає психологічну допомогу різного виду (психокорекційна, реабілітаційна та консультативна), визначивши фактори, що перешкоджають розвитку особистості студентів.
 2. Зберігає професійну таємницю, не розповсюджує відомостей діагностичної і корекційної роботи, якщо це може завдати шкоди людині чи її оточенню.
 3. Здійснює професійну діяльність, яка насамперед спрямована на збереження психологічного, соматичного і соціального стану студентів у процесі виховання та навчання та працівників трудового колективу.
 4. Проводить психологічну діагностику різного профілю і призначення.
 5. Формує психологічну культуру студентів.

Ви можете скористатися послугами практичного психолога відділу по роботі з молоддю, відвідавши каб. №107 у такі дні:
Вівторок: з 13.30 до 16.30
Середа: з 9.00 до 16.30
Четвер: з 9.00 до 16.30

Про психолога

Мукомел Світлана Анатоліївна

Закінчила:
– Черкаський державний педінститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією за спеціальністю «біологія з додатковою спеціальністю хімія»;
– Вінницький регіональний науково – практичний інститут економіки та соціальної психології за спеціальністю «практична психологія»;
– Аспірантуру Черкаського державного університету ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна і вікова психологія.
Стаж науково-педагогічної діяльності – 25 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.