Фізичне виховання та спорт

sport_logo

В інституті створені всі умови для фізичного розвитку та занять спортом. В гуртожитках та навчальному корпусі інституту обладнані кімнати для занять фізичною підготовкою та тренажерний зал з комплектами сучасних спортивних тренажерів.

Студентське спортивне життя – це секції баскетболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, аеробіки тощо.

Спортивні команди інституту беруть участь і перемагають у міських, обласних, міжвузівських, всеукраїнських змаганнях та спартакіадах навчальних закладів Національного банку України.

Спортсмени інституту стали переможцями, здобувши:

• перше місце у чемпіонаті України з легкої атлетики;
  • понад 20 перемог у спартакіадах з легкоатлетичного кросу, волейболу та міні-футболу;
  • 9 перемог у змаганнях з Державного тестування на спартакіадах серед вищих навчальних закладів за окремими видами.

Перша універсіада УБС НБУ

Неабияку популярність серед наших студентів мають секції з футболу, волейболу, шахів, спортивної аеробіки та інших видів спорту. Свої досягнення спортсмени мали змогу продемонструвати на Першій універсіаді Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ), яка проходила з 19 по 22 жовтня в Черкаському інституті банківської справи.

У змаганнях брали участь команди волейболістів і шахістів з Львівського, Харківського, Черкаського інститутів банківської справи та Київського інституту магістерської та післядипломної освіти.

Боротьба була напруженою, адже команди викладались на повну силу, щоб отримати перемогу. Але кожне змагання має переможців і переможених. За результатами шахового турніру 4 місце посіла команда ІМПО, 3 – ХІБС, другими були шахісти ЧІБС, а перемогли найсильніші – команда ЛІБС. За індивідуальним заліком серед дівчат-шахістів була нагороджена Маргарита Чепелюк (ХІБС), а серед хлопців – Роман Велько (ЧІБС).

У змаганнях з волейболу місця розподілилися так: 4 місце посіла команда Київського інституту магістерської та післядипломної освіти, 3 –Харківського інституту банківської справи, на 2 місці – Львівський інститут банківської справи, а перемога дісталась господарям змагань – волейболістам Черкаського інституту банківської справи.

Головним суддею змагань з волейболу був суддя національної категорії, президент федерації суддів Черкаської області з волейболу – Володимир Макарович Мамчур, а допомагали йому суддя І категорії Володимир Володимирович Лупанов і викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін Черкаського інституту банківської справи Олександр Григорович Коваленко, котрий був головним суддею на шаховому турнірі.

Вручив нагороди переможцям Універсіади проректор Університету з виховної роботи та міжнародних зв’язків Григорій Фокович Хоружий, котрий є ініціатором проведення цього студентського спортивного форуму. Також привітали всіх учасників змагань і зичили їм подальших успіхів директори інститутів: ЧІБС – Микола Гаврилович Дмитренко та ІМПО – Тетяна Дмитрівна Гірченко.

Баскетбол

Прихильників спорту й активного способу життя порадували змагання з баскетболу, що відбулися з 10 по 12 лютого в спортивному залі ЧІБС. У них брали участь збірні команди І, ІІ, ІІІ та ІV курсів інституту. Першість вибороли студенти ІV курсу, з чим ми їх і вітаємо! Після закінчення змагань з рук декана фінансово-кредитного факультету Наталії Володимирівни Ткаченко переможці одержали нагороди: почесні грамоти і медалі.

Наші в Сумах не сумували

27 – 30 жовтня студенти Черкаського інституту банківської справи брали участь у змаганнях з міні-футболу, а студентки – з фітнес-аеробіки, серед навчальних закладів, підпорядкованих Національному банку України, що проходили на базі Сумської академії.

Наша команда посіла ІІ місце, перемігши футболістів Харківського інституту банківської справи з рахунком 5 : 1 та Львівського інституту банківської справи – 3 : 2. У фінальному матчі наші футболісти поступилися господарям-сумчанам. Кращим гравцем змагань та кращим бомбардиром було визнано нашого гравця Євгена Гуда. (Не плутати з Робін Гудом!)

Отже, не такі ми вже й другі!

До речі, наша дівоча команда з фітнес-аеробіки посіла перше місце у номінації „Найграціозніша“.

В тенісі четверті

10 листопада наші студенти брали участь в обласних змаганнях з настільного тенісу серед команд вищих навчальних закладів, що проходили на базі Черкаського державного технологічного університету. У підсумку тенісисти ЧІБС посіли четверте місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.