Про відзначення Дня вшанування учасників антитерористичної операції

Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 11.04.2017 № 349 «Про відзначення Дня вшанування учасників антитерористичної операції» 14 квітня 2017 року о 14:00 відбудеться пам’ятна хода за участю військовослужбовців Навчального центру Державної прикордонної служби України, громадських організацій, курсантів інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, рідних загиблих бійців АТО, їх побратимів, які воювали на Сході України, військових формувань, добровольчих батальйонів, спілки ветеранів Афганістану, студентів вищих навчальних закладів, професійно-технічних училищ, технікумів, коледжів та громадськості міста, керівників структурних підрозділів, депутатів Черкаської міської ради від площі ім. Богдана Хмельницького до Долини троянд.

Збір учасників ходи відбудеться о 13:30 на площі ім. Богдана Хмельницького.

Запрошуємо всіх небайдужих.