Перспективи наукової співпраці Всеукраїнської асоціації політичної економії 2013

21-22 жовтня у Черкаському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України відбувся круглий стіл. Було проведено обговорення перспектив наукової співпраці Всеукраїнської асоціації політичної економії (ВУАПЕк), Міжнародної асоціації інституційних досліджень (МАІД), Українського філософсько-економічного наукового товариства (УФЕНТ)”, стимулювання конструктивного діалогу послідовників сучасної політичної економії, інституціональної теорії та філософської науки, сприяння взаєморозумінню між вітчизняними економістами і філософами, а також науковцями близького зарубіжжя.