Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів 2016

24-25 березня 2016 року у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася ХV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та аспірантів «Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів».

У роботі конференції взяли участь студенти та аспіранти із вищих навчальних закладів України, зокрема: Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» (м. Київ), Інститут банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Київ), Навчально-науковий інститут обліку та фінансів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), Інститут екологічної економіки і менеджменту Національного лісотехнічного університету України (м. Львів), Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Харків), Черкаський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Черкаси).

Матеріали конференції