Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів 2015

У конференції взяли участь 193 студенти та аспіранти з одинадцяти Вищих навчальних закладів України, Казахстану, Узбекістану, зокрема: Черкаського комерційного технікуму (м. Черкаси), ДВНЗ „Українська академія банківської справи Національного банку України“ (м. Суми), Львівського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Львів), Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Харків), Інституту магістерської підготовки УБС НБУ (м. Київ), Чорноморського державного університету ім. Петра Могили (м. Миколаїв), Житомирського державного технологічного університету (м. Житомир), Самаркандського інституту економіки та сервісу (м. Самарканд, Республіка Узбекістан), Каракалпакського державного університету (м. Нукус, Республіка Узбекістан), Алматинської академії економіки та статистики (м. Алмата, Казахстан).