Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів 2010

conf_fk_18052010Молодіжна науково-дослідна робота є вагомою складовою формування майбутнього економіста як професіонала, і перш за все, як особистості, яка зможе реалізувати себе у сучасному динамічному і непередбачуваному світі.

З метою широкого залучення творчої студентської молоді до науково-дослідної роботи та підвищення рівня її результативності 18-19 травня в Черкаському інституті банківської справи УБС НБУ відбулася IX науково-практична конференція студентів та аспірантів „Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів“, котра зібрала з різних вишів України та республіки Білорусь аспірантів та студентів, спраглих займатися наукою.

Зі вступним словом та привітанням учасників виступив директор інституту, професор Микола Гаврилович Дмитренко, котрий наголосив на унікальній ролі інтелектуального ресурсу в розвитку суспільства. „Науковець – цілеспрямована, унікальна і непередбачувана людина, кожен день якої – постійний пошук“, – сказав він і від щирого серця побажав осяянь у науковому пошуку, сміливих і вірних теорій, цікавих наукових тем та якісних практичних результатів.

На пленарному засіданні перед молодими науковцями виступили досвідчені вчені: д.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів ЧІБС Р.Ф. Пустовійт, к.е.н., доцент кафедри банківської справи ЧІБС Г.М. Білокінь, к.е.н., доцент, начальник наукової лабораторії К.В. Іоненко. А потім аспіранти і студенти поділилися думками про проблеми злиття та поглинання в банківських установ кризовий період, особливості процесів реструктуризації та реорганізація банків України у подоланні фінансово-економічної кризи, напрямки удосконалення оцінки ризиків інвестиційних проектів, а також про сучасний вимір банківського кредитування агропромислового комплексу країни, проблемні аспекти надання кредитів в іноземній валюті в Україні, проблеми співмірності понять „відмивання“ та „легалізація“ доходів, одержаних злочинним шляхом, та багато інших важливих для розвитку країни питань.

Робота в секціях дала можливість молодим науковцям подискутувати про стан справ у банківській системі України.

Матеріали конференції