Черговий успіх Черкаського інституту на Всеукраїнському рівні

Кафедра фінансів та банківської справи Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» вітає магістрантів Соколенко Віталіну, Литвиненко Олесю та Песоцьку Ксенію як активних учасників Всеукраїнських олімпіад у 2017 році!
Своїми привітаннями ми намагаємося не лише підтримати прагнення та здобутки, а також хочемо висловити слова вдячності за старанність, наполегливість та високі досягнення протягом всього навчання!

Необхідно відзначити кропітку працю та високі результати, що в активі магістрантів: Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Банківська справа – Соколенко Віталіна посіла 2 місце та нагороджена дипломом ІІ ступеня. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни  «Інвестування» – Песоцька Ксенія виборола ІІ місце і нагороджена дипломом ІІ ступеня! Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Страхова справа» – Соколенко Віталіна виборола 3 місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а Литвиненко Олеся – дипломом IV ступеня. За участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Фінансовий менеджмент” – Литвиненко Олеся нагороджена дипломом IV ступеня!

Крок за кроком, за методом кайдзен, коли до мети рухаються маленькими але регулярними кроками, ми прямуємо надійним шляхом в досягненні складних цілей, а також до реалізації серйозних та великих змін!