Банківська система України в умовах глобалізації фінансових ринків 2007

Інститут щороку проводить Міжнародну науково-практичну конференцію „Банківська система України в умовах глобалізації фінансових ринків”.

У 2006-2007 роках у роботі конференції взяли участь майже 350 учасників з  України, Польщі, Росії, Німеччини, серед яких видатні науковці та фахівці-практики:

• Національного банку України, Інституту економіки і прогнозування НАН України, НДФІ при Міністерстві фінансів України, Асоціації українських банків, Академії економічних наук України, Академії ТС-консалтінг (Німеччина), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (м. Київ) та ін.;
  • 23 комерційних банків – Банку РКО BP SA (м. Ярослав, Польща), ЗРД „Райффайзен банк Аваль“ (м. Запоріжжя), АТ „Кредо-банк“ (м. Львів), Черкаського обласного управління ВАТ „Державний ощадний банк України“, Черкаського головного регіонального управління „Приватбанк“, АБ „Український Бізнес Банк“ (м. Донецьк), ВАТ „Державний експортно-імпортний банк України“ (м. Київ), АБ „Енергобанк“ (м. Київ) та ін.;
  • вчені майже 60 навчальних закладів – Інституту відкритої освіти Фінансової академії при Уряді Російської Федерації,  Державної вищої професійної школи (м. Ярослав, Польща), Вінницького національного технічного університету, КНЕУ ім. В. Гетьмана, КНУ ім. Т. Шевченка, ГУ „Запорізький інститут державного та муніципального управління“, Національного Університету державної податкової служби України (м. Ірпінь); НУ „Львівська політехніка“, Хмельницького національного університету, Сев НТУ та ін.