Круглий стіл “Актуальні проблеми функціонування ринку фінансових послуг України в умовах економічної нестабільності”

08 грудня 2016 року у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» студентським науковим товариством було проведено Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми функціонування ринку фінансових послуг України в умовах економічної нестабільності».

В процесі наукового диспуту, обговорення набували надзвичайно актуальні питання розбудови та піднесення вітчизняної економіки. Широко обговорювалися проблеми сучасних тенденцій соціально-економічного розвитку, проблеми теорії та практики сфери фінансового-кредитних відносин в умовах інтеграційних процесів в Україні, євроінтеграційні виклики та їх рішення в економіці України, а також загальні глобальні зміни та виклики банківництва в цілому.